Gorzów Wielkopolski

Zawarcie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 499 PLN
Cena za m2
8,88 PLN
Powierzchnia
394 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Piętro
1
Winda
Tak
Numer oferty
35/2625/OOW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia obiekt o charakterze magazynowo-produkcyjnym, o powierzchni 394mkw, położony na 1 piętrze, w budynku z windą towarową, w Gorzowie Wlkp. Budynek świetnie nadaję sie na wytwórstwo i produkcje: szwalnia, montownia, produkcja, skład lub inny przemysł.
Na terenie obiektu duży plac manewrowy, możliwość wynajmowania również innych powierzchni magazynowych oraz dodatkowych lokali biurowych w dobrym standardzie o powierzchniach od 20 m2 do 40 m2.

Media: prąd, gaz, internet, telefon, siła, kanalizacja, woda.
Dodatkowo : system alarmowy, teren zamknięty, domofon / wideofon, monitoring / ochrona
Dojazd drogą asfaltową, z utwardzonym placem manewrowym i dobrym dojazdem dla TIR-ów.
W sąsiedztwie sklepy, punkty handlowe i usługowe, przystanki komunikacji miejskiej. Przed budynkiem znajduje się parking. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta z dobrym dojazdem do trasy S3 oraz do Berlina.

Istnieje możliwość przygotowania obiektu na potrzeby najemcy, oraz zamieszczenia reklamy na elewacji budynku lub banerze reklamowym. Zarówno cena jak i warunki przygotowania do negocjacji. Mile widziane oferty współpracy długoterminowej.

Parametry dodatkowe

  • Posadzka: Bezpyłowa
  • Plac manewrowy: Tak

Kontakt

Rezydent Nieruchomości

Telefon:
602151121
E-mail:
nieruchomoscirezydent@op.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą przy Maczka 1/E, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomoscirezydent@op.pl… czytaj więcej