🌿 Działka budowlana 1073 m² – spokojna, zielona okolica na Osiedlu Poznańskim, ul. Cisowa, Gorzów Wielkopolski Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, z szybkim dostępem do miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! 📍 Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części Gorzowa Wielkopolskiego – na Osiedlu Poznańskim, przy ul. Cisowej. To kameralna, spokojna okolica, otoczona zielenią i naturą, która sprzyja relaksowi i codziennemu komfortowi życia. 📐 Powierzchnia Działka o powierzchni 1073 m² – idealna zarówno pod budowę domu jednorodzinnego, jak i bardziej indywidualne projekty architektoniczne. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, z dogodnym dojazdem. 🌲 Otoczenie Cisza, spokój, mnóstwo zieleni – idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, osób pracujących zdalnie, miłośników przyrody i każdego, kto ceni sobie przestrzeń oraz kontakt z naturą. W sąsiedztwie znajdują się nowe zabudowania oraz tereny niezabudowane, co daje poczucie prywatności i otwartej przestrzeni. ➕ Możliwość powiększenia terenu Dla osób potrzebujących więcej miejsca, istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej o powierzchni 1073 m². Łączna powierzchnia nieruchomości może wynosić aż 2183 m², co daje ogromny potencjał inwestycyjny – od rozbudowy, po zagospodarowanie ogrodu, strefy wypoczynkowej czy małej zabudowy usługowej. 🚗 Dostęp i infrastruktura W cenie uwzględniony jest udział w drodze wewnętrznej, co zapewnia wygodny i bezproblemowy dojazd do działki. Media w zasięgu – idealne warunki pod szybkie rozpoczęcie inwestycji.
🏡 Podsumowanie To nie tylko działka – to początek Twojej nowej historii w miejscu pełnym spokoju i zieleni. Idealna lokalizacja, duży potencjał i gotowość do realizacji.
Zapraszamy na prezentację! Nie zwlekaj – działki w tej okolicy znikają błyskawicznie!
Zapraszamy na prezentację!
Parametry dodatkowe
Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy
mieszkaniowej,
Budownictwo
jednorodzinne
indywidualne
Administratorem danych osobowych jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą przy Maczka 1/E, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomoscirezydent@op.pl… czytaj więcej
Administratorem danych osobowych jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą przy Maczka 1/E, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomoscirezydent@op.pl Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.