Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 000 PLN
Cena za m2
18,18 PLN
Powierzchnia
550 m2
Powierzchnia działki
10 000 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Numer oferty
72/2625/OOW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa o pow. 550mkw; 3 rampy; brama (wys 3,15; szer 5,40). Betonowa posadzka. Plac manewrowy betonowy. Obiekt monitorowany.
Możliwość wynajęcia biura i zaplecza socjalnego.
Doskonała lokalizacja: 7km od trasy S-3; 50km od trasy A-2; 50km od granicy polsko-niemieckiej; 120km od Berlina i 180km od Świnoujścia.
Dodatkowe koszty związane z wynajmem to energia elektryczna.
Podane ceny są cenami netto.

Parametry dodatkowe

  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Chłodnie: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Rampy rozładunkowe: Tak

Kontakt

Joanna Kaczmarek

Joanna Kaczmarek

Telefon:
602151121
E-mail:
nieruchomoscirezydent@op.pl
Numer licencji:
7131

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Rezydent Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Rezydent Nieruchomości z siedzibą przy Maczka 1/E, 66-400 Gorzów Wlkp. (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres nieruchomoscirezydent@op.pl… czytaj więcej